Kamera Sistemleri Telefon
 
Kategoriler
 
Reklam Alani

Kredi Kartına Taksit
 

OTOPARK SİSTEMLERİ

Urun Aciklamasi

Araç giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Diğer güvenlik sistemleri ile çalışabilirler. Otopark ücretlendirme sistemleri ile beraber de kullanılabilirler. Boy uzunlukları kullanılacakları yere [...]


SİPARİŞ VER

9 + 8=

Ürün Kategorileri :


Bariyer Sistemleri

Urun Bilgisi

Araç giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlarlar. Diğer güvenlik sistemleri ile çalışabilirler. Otopark ücretlendirme sistemleri ile beraber de kullanılabilirler. Boy uzunlukları kullanılacakları yere göre değişkenlik gösterebilir.

Bariyerler; kollu bariyer, mantar bariyer, hidrolik bariyerler, kapan bariyerler, yer tuzağı, motorlu tuzak, kurt kapanı, road blocker olarak üretilirler.

Ücret karşılığında otopark hizmetleri veren işletmeler açısından otomasyon hem işçi maliyetlerini düşürmesi hem de insan unsurundan kaynaklı zaafları ve ortaya çıkabilecek olumsuzlukları gidermesinden dolayı giderek yaygınlaşan otomasyon sistemlerinden biri haline gelmiştir..

Plaka tanıma, bilet verme, barkodlu bilet geçişi gibi değişik uygulamaların hepsinde temel enstrüman OTOPARK BARİYER’ leridir. OTOPARK BARİYERİ diğer bariyerlerden farklı olarak geçiş yoğunluğuna uygun bariyer kontrol kartları ile güçlendirilmiştir

.Otopark bariyleri sürekli çalışmaya elverişli otopark sistemleri diğer otomasyon ekipmanlarıyla uyumlu çalışabilecek donanımda olmalıdır.

 

NICE SIGNO

serisi yoğun kullanıma dayanıklıdır. DC Motor sayesinde ısınma , termik atma gibi problemler olmaz. İsteğe bağlı akü sistemi ile elektrik kesintilerinden etkilenmez. Emniyet fotoseli ile bariyer kapanırken araya giren cisimleri tanır çarpmaz. Reflektörlü alüminyum dikdörtgen kolludur. Nice signo serisi daha elit kullanıcılar için tasarlanmış lux modeldir.

 

NİCE WILL BARİYER

Nice italyan üretimi olup en kaliteli malzemelerden , en kaliteli işçilik ile üretilir.Diğer bariyerler gibi sık arızalanmaz, bakım gerektirmez… Nice WIL serisi yoğun kullanıma dayanıklıdır. DC Motor sayesinde ısınma , termik atma gibi problemler olmaz. İsteğe bağlı akü sistemi ile elektrik kesintilerinden etkilenmez.

 

DYNAMİC BARİYER

Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr’dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

Bu Kategoriye Ait Benzer Ürünler