Kamera Sistemleri Telefon
 
Kategoriler
 
Reklam Alani

Kredi Kartına Taksit
 

MANTAR BARİYER

Urun Aciklamasi

Mantar Bariyer güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı,engelleyici fiziki unsurlarındandır. Özel üretim olan mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. [...]


SİPARİŞ VER

1 + 6=

Ürün Kategorileri :


Bariyer Sistemleri

Urun Bilgisi

Mantar Bariyer güvenlik sistemleri uygulamalarının caydırıcı,engelleyici fiziki unsurlarındandır. Özel üretim olan mantar bariyer can ve mal emniyeti düşünülerek suikast önleyici özel çelikler kullanılarak üretilmektedir. Suikast Mantar Bariyeri firmamızın özel tasarlamış oldugu tamamen bombalı araçlar ve araçlı intihar saldırılarını önlemek için özel dizayn edilmiştir.

Silindir Mantar Bariyer 80 Km. Hızla çarpan bir aracı kesinlikle içeri sokmayacak ve çarpma sonucu çalışmaya devam edecek şekilde tasarlanmıştır.

Hidrolik çalışma sistemi sayesinde mantar bariyer çalışma sürekliliği %100′dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür. Yüksek güvenlik gerektiren yerler için, 50 km. hızla gelen bir aracı içeriye bırakmayacak ve sürekli çalışabilecek şekilde pnomatik sistem(pnömatik mantar bariyer) olarak dizayn edilmiştir.

Mantar Bariyerlerimiz: ikili mantar bariyer,üçlü mantar bariyer,dörtlü mantar bariyer blokları trafiğin aksamaması için 4-5 sn. arasında açılabilecek ve elektrik kesintilerinde de manuel kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Mantar Bariyer çürümeye karşı gövdesi galvanizli olarak üretilmiştir.

Ayrıca bariyer gövdesinde, gece görüşü sağlayan reflektörlü bant ve üzerinde gece flaş çakan uyarı ışığı vardır. Bloklar istenilen yükseklikte ve rall renginde üretilebilir.Mantar Bariyer mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access GEÇİŞ KONTROL sistemine uyumludur .

Bu Kategoriye Ait Benzer Ürünler