Kamera Sistemleri Telefon
 
Kategoriler
 
Reklam Alani

Kredi Kartına Taksit
 

Faaliyet Alanlarımız

CCTV Kamera Sistemleri

Güvenlik, Personel ve Üretim takip amaçlı kullanılan; internet üzerinden sağlanan erişimle işyerinizi her yerden izleyebilme olanağı,reklamasyon,müşteriler nezdinde firma imajı  ve diğer işlevleriyle çok yönlü kullanım özellikli sistemlerdir.Üretim ve personel takip amaçlı kullanıldığında işyerlerinin yıllık cirolarında %20 ile %30 aralığında fark yaratmaktadır. Günümüzde artık metropollerde yaşanan gasp, soygun, terör olaylarının yanı sıra trafik ve şehir yönetimlerinde güvenlik kamera sistemleri ön plana çıkmıştır.

 

Hırsız ve Soygun Alarm Sistemleri


Riskleri gerçekleşmeden bertaraf eden sistemlerdir. Bilimin en yeni gelişmelerinin güvenlik teknolojisine uyarlandığı ve kullanıldığı hiçbir  yerde güvenlik zafiyeti yaşanmamış RUNİTEK markamızla daha güvendesiniz.

 

Bekçi Kontrol ve Takip Sistemleri


İşyeri,iş merkezleri,siteler gibi insan unsurlu olası güvenlik zaafiyetlerini asgariye indiren sistemlerdir.

Bekçi devriye tur sistemleri, güvenlik personellerinin düzenli olarak belirlenen rotalarda belirlenen noktaların dolaşmalarını sağlayan sistemlerdir. Devriye tur sistemi; güvenlik (akıllı) kalemi, kontrol noktaları, güvenlik tomları, bilgisayar programından oluşmaktadır. Çalışma prensibi güvenlik personelinin devriyeye başlamadan önce akıllı kalemi güvenlik tomuna okutması başlar, personel sırası ile kontrol noktalarını dolaşır, güvenlik kalemi bağlantı kablosu ile bilgisayara bağlanarak, bekçi devriye tur kontrol programı ile ister kişi bazında, ister devriye bazında, ister iseniz genel anlamda rapor alabilir, bu raporları yazıcıdan yazdırabilirsiniz. Türkiye’ de ürettiğimiz yerli markamız RUNİTEK markalı bekçi devriye tur sistemi kolay kurulumu ve kullanıcı dostu arayüzüyle tercih edilen bir ürün olmuştur.

 

Geçiş Kontrol Sistemleri

 

GKS ile amaç, firma bünyesine ve/veya firma içindeki istenilen bölümlere, istenmeyen kişilerin geçişini kontrol altına almaktır.

Bu işlem için, firmanın dış kapısı kontrol altına alınacaksa turnike, firma içerisindeki kapılar kontrol altına alınacaksa elektronik mıknatıslı kilit mekanizması veya elektro mekanik kilit kullanılabilir. Kontrol işlemi, kişilerin kartları kullanılarak, hangi kapılardan, hangi günlerde ve hangi saatlerde geçiş yapabilecekleri önceden tanımlanarak yapılır. Dinamik olarak değişen tarzda kontrol isteniyorsa, sistemin bir bilgisayar bağlantısına ihtiyacı olacaktır.

Kart tanımlamaları, bağlantılı bir bilgisayar aracılığıyla yapılabileceği gibi bir bilgisayara gerek duyulmadan joker master kartlar yardımıyla doğrudan Kart Okutma Terminali (KOT) üzerinden de yapılabilir. Kart okuyucu cihazlar, istendiğinde, geçiş yapan kişilerin bilgilerini üzerinde tutabilir ve istenilen bir zamanda portatif bir bilgisayar yardımıyla bu bilgiler bilgisayar ortamına aktarılarak raporlanabilir.

GKS yalnız turnike ve kapıları değil aynı zamanda otopark bariyer sistemini veya herhangi tetiklenebilir bir mekanizmayı da kontrol edebilir, durum bilgisini anında sisteme aktarabilir veya daha sonra sisteme aktarmak üzere depolayabilir.

 

Bariyer ve Turnike Sistemleri

 

Araç ve insan geçişlerini engellemeye,yavaşlatmaya,durdurmaya,veya kontrollü  geçiş sağlamaya dönük çeşitli malzemelerden yapılmış geçiş kontrol ve güvenlik sistemi ürünleridir. Bariyer Sistemleri motor gücüne,çalışma voltajına göre dizayn edilen ürünlerdir.Bariyer Sistemi kol uzunluğu arttıkça mekanizma ve bariyer dişlisi üzerine binen yük miktarı artmakta buda bellli bir zamandan sonra dişli aşınmalarına neden olmaktadır.

 

Personel Takip Sistemleri -PDKS


Barkodlu, slip kartlı, manyetik kartlı, uzaktan okutmalı proximity,  parmak izi ve yüz tanıma cihazları ile personelinizin tüm giriş çıkış hareketlerini takip edip,personelle ilgili çeşitli kayıtları, bilgileri tutabileceğiniz ve ay sonu itibarı ile maaşları hesaplayan ; personel devam kontrol programı destekli sistemlerdir.

Personel Giriş-Çıkış Kart Basma Saatleri 

Klasik Personel sistemi:giriş-çıkış,geç kalma,ve mesai saatlerinin kart üzerinde görülüp manuel olarak hesaplamaların yapıldığı sistemlerdir.